KONST / Litografier / Färglitografi 7495137
nr 749 5137
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi , Ulf Gripenholm (f. 1943), 7/99, signerad, bladets mått: 48x60
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 mars 2012
kl 18:27:15
26/3 13:55:09